Tiskové zprávy

Letní tip - Oslava na kolonádě v Poděbradech: golfový trenažér, projížďka na velboudovi i kuchařská show

04. 09. 2012
Letní tip - Oslava na kolonádě v Poděbradech: golfový trenažér, projížďka na velboudovi i kuchařská show
Praha, 31. srpna 2012 – Na atraktivní lázeňské kolonádě v Poděbradech proběhnou v sobotu 8. září 2012 oslavy 20. narozenin obchodního centra Elektro Oáza.

Praha, 31. srpna 2012 – Na atraktivní lázeňské kolonádě v Poděbradech proběhnou v sobotu 8. září 2012 oslavy 20. narozenin obchodního centra Elektro Oáza. Na bohatý doprovodný program se mohou těšit dospělí i děti. Chybět nebude kuchařská show, taneční vystoupení, projížďky na velbloudovi, golfový trenažér či malování na obličej. Prohlédnout si můžete nově vysázené květinové hodiny nebo dětský orloj, které jsou součástí zdejší nedávno opravené lázeňské kolonády. Všechny děti mají navíc možnost přihlásit své příběhy do projektu Dětský čin roku.

Vedle relax stánku Oáza naleznou návštěvníci také stánek projektu Dětský čin roku. Zde se mohou děti základních škol, speciálních základních škol a studenti primy až kvarty osmiletých gymnázií přihlásit do již osmého ročníku stejnojmenného celostátního projektu. Dětský čin roku podporuje mladé hrdiny, kteří někomu pomohli nebo vykonali jiný dobrý skutek. Děti mohou své příběhy sepsat a odevzdat na místě, zaslat poštou či prostřednictvím internetových stránek www.detskycinroku.cz, a to do 26. září 2012. Soutěží se v celkem sedmi kategoriích a děti mají možnost informovat o vlastním dobrém skutku, nebo nominovat svého stejně starého kamaráda, který si díky svému činu uznání zaslouží. V rámci oslav je připravena také kuchařská show společnosti Whirlpool, hlavního partnera projektu Dětský čin roku.

Příběhy

Narozeniny

Jednoho krásného slunečného dne jsem napsal kamarádovi, zda nejde ven. Odepsal, že možná večer. A opravdu, večer jsme vyrazili. Povídali jsme si a kamarád říká:“ Moje máma má dnes narozeniny.“ K budově, před kterou jsme si hráli, přijela jeho sestřen ...

celý příběh »

Kontakty

Dětský čin roku
Radlická 3201/14
150 00 Praha 5

e-mail: info@detskycinroku.cz
tel.: +420 732 77 46 76

Generální partner: whirlpool.cz

Hlavní partner: Nadace Agrofert

Mediální partneři: ucitelskenoviny.cz alik.cz poski.com Rádio Junior

Partneři: seznam.cz Creative Republic mppraha.cz amosvision.eu chocotopia.cz

Záštita: praha.eu msmt.cz