Tiskové zprávy

1  2  3  4  5  6  7  
25. 10. 2021

Začalo hlasování o největších hrdinech Dětského činu roku

Sedmnáctý ročník projektu Dětský čin roku, jehož cílem je upozorňovat na hrdinské skutky těch nejmenších, se i letos zaplnil silnými příběhy. Nyní se dostává do fáze, kdy se bude rozhodovat o jeho vítězích. Na stránkách www.detskycinroku.cz poběží až do 5. listopadu 2021 hlasování, ve kterém si své hrdiny zvolí samotné děti.
12.8.2021

Dětský čin roku přijímá soutěžní příběhy již pouze do konce září

Necelé dva měsíce mají dětští hrdinové na to, aby napsali příběh o svém dobrém skutku nebo o skutku svých kamarádů a přihlásili jej do projektu Dětský čin roku 2021. Způsobů, jak se zapojit, je několik. Uzávěrka pro zasílání příběhů do letošního sedmnáctého ročníku je 30. září 2021.
19. 5. 2021

Startuje již 17. ročník projektu Dětský čin roku

Praha 19. května 2021 – Dobré skutky se dějí i pandemii navzdory. A právě v nelehkých dobách je potřeba o to více upozorňovat na projevy obětavosti, statečnosti a podpory, ať už vůči blízkým, nebo zcela neznámým lidem, kteří potřebují pomoci. Ušlechtilé činy těch nejmenších pravidelně připomíná i projekt Dětský čin roku, jehož sedmnáctý ročník právě odstartoval. Záštitu nad ním již tradičně převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Magistrát hl. m. Prahy. Hlavní organizátor projektu, společnost Whirlpool ČR, dlouhodobě spolupracuje na projektu s několika známými osobnostmi. Ani letos tomu není jinak.
9. 12. 2020

Dětský čin roku 2020 - Dobré skutky se děly i během pandemie

Ani letošní koronavirová pandemie neodradila děti, aby konaly dobré skutky. Důkazem je spousta příběhů, které žáci základních škol a osmiletých gymnázií zaslali do projektu Dětský čin roku 2020. Ten se letos pořádal již pošestnácté. Autoři nejlepších a nejsilnějších příběhů, o nichž rozhodovaly samy děti prostřednictvím on-line hlasování, byli vyhlášeni právě dnes.
23. 10. 2020

Děti rozhodují o vítězích Dětského činu roku 2020

S koncem roku tradičně vrcholí také dobročinný projekt Dětský čin roku. O vítězích již šestnáctého ročníku opět rozhodnou svým hlasováním samotné děti. Na webových stránkách www.detskycinroku.cz mohou podporovat jednotlivé semifinalisty až do 11. listopadu 2020.
18. 8. 2020

Své hrdinské příběhy mohou děti zasílat ještě 5 týdnů

Již méně jak dva měsíce mají dětští hrdinové na to, aby napsali příběh o svém dobrém skutku nebo o skutku svých kamarádů a přihlásili jej do projektu Dětský čin roku 2020. Důležité je nepropásnout uzávěrku, která je 30. září 2020.
5. 5. 2020

Nenechávejte si hrdinský příběh pro sebe. Startuje Dětský čin roku

Dobré skutky nejsou samozřejmostí, neměly by se proto opomíjet. Na statečné, obětavé a láskyplné skutky těch nejmenších upozorňuje a oceňuje je projekt Dětský čin roku. Právě startuje již jeho 16. ročník. Hlavní organizátor projektu, společnost Whirlpool ČR, získala i letos podporu známých osobností i veřejných institucí. Záštitu nad projektem udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Magistrát hl. m. Prahy.
5.12.2019

Záchrana života kamaráda nebo pomoc na sociálních sítích - Dětský čin roku představil nové hrdiny

I děti dokáží konat hrdinské skutky. Vítězové patnáctého ročníku projektu Dětský čin roku jsou toho nepochybným důkazem. Za skutky plné odvahy, soucitu a všímavosti vůči okolí dnes byli oceněni při slavnostním vyhlášení, jež se každoročně koná na Staroměstské radnici v Praze za přítomnosti VIP patronů i významných hostů.
23. 10. 2019

Děti rozhodují o největších hrdinech Dětského činu roku 2019

S koncem roku tradičně vrcholí také dobročinný projekt Dětský čin roku. O vítězích již patnáctého ročníku opět rozhodnou svým hlasováním samotné děti. Na webových stránkách www.detskycinroku.cz mohou podporovat jednotlivé semifinalisty až do 5. listopadu 2019.
28. 8. 2019

Dětský čin roku sbírá příběhy už jen do konce září

Ještě pár týdnů zbývá malým hrdinům, kteří se letos chtějí podělit o hrdinský skutek, aby svůj příběh nebo příběh svého kamaráda přihlásili do projektu Dětský čin roku 2019. Uzávěrka příběhů je 30. září a způsobů, jak se do projektu přihlásit, je několik.
11. 7. 2019

Najdou se o prázdninách noví vítězové Dětského činu roku?

Dva nejoblíbenější měsíce všech školáků jsou tu. Budou je trávit venku v přírodě, ať už s rodinou u moře, s kamarády u rybníka nebo u babičky na chatě. A právě to může být doba, která nabízí příležitosti pro dobré skutky. Projekt Dětský čin roku je tu proto, aby dětské hrdiny a jejich hrdinské konání ocenil. Stačí svůj nebo kamarádův příběh o vykonaném dobrém skutku napsat a přihlásit do soutěže.
7. 5. 2019

DĚTSKÝ ČIN ROKU odstartoval svůj patnáctý ročník

Projekt Dětský čin roku již po patnácté upozorní na mladé hrdiny, kteří pomáhají a rozdávají dobro kolem sebe. Od dnešního dne mohou děti posílat své soutěžní příběhy o dobrých skutcích a to online, poštou nebo osobně až do 30. září 2019. Hlavním organizátorem je po celou dobu trvání projektu společnost Whirlpool ČR, záštitu jako každoročně převzalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky a Magistrát hl. m. Prahy.
1  2  3  4  5  6  7  

Příběhy

Záchrana bratra

Byla sobota. Krásný slunečný den. Tento den začal jako každý jiný. V teplých letních dnech je velmi příjemné koupání, a tak jsme se rozhodli skočit do našeho bazénu, který je zapuštěný v zemi. Šli jsme celá rodina...

celý příběh »

Kontakty

Dětský čin roku
Radlická 3201/14
150 00 Praha 5

e-mail: info@detskycinroku.cz
tel.: +420 732 77 46 76

Generální partner: whirlpool.cz

Hlavní partner: Nadace Agrofert

Mediální partneři: ucitelskenoviny.cz alik.cz poski.com Rádio Junior

Partneři: seznam.cz Creative Republic crdm.cz mppraha.cz amosvision.eu chocotopia.cz

Záštita: praha.eu msmt.cz

Spolupracujeme: Den Rodiny Expodům